Eng - فارسی
چهار شنبه ۳ مرداد ماه ۱۴۰۳
صفحه اصلی
معرفی شرکت
مدیران
محصولات
شبکه فروش
نشریه تجارت و دامپروری
اخبار
سایتهای مرتبط
نظرخواهی
تماس با ما
مقالات و پژوهشهای مفید

بهداشت آب و سیستم آبخوری
بایو سکیوریتی(ایمنی زیستی)
استرس های محیطی و گرمایی
بهبود عملکرد دستگاه گوارش
تقویت ایمنی عمومی و اختصاصی
بیماری های ویروسی
روزهای آغازین پرورش
بهبود عملکرد دستگاه تنفس
اسیدهای آلی
سلنیوم
روی
اخبار اقتصاد دامپروری در جهان و ایران
مزارع مرغ مادر
استخوان ها و پوسته تخم مرغ
گالری

اخبار مرتبط

 
معرفی شرکت مشاوران دامین طب روز

شرکت مشاوران دامین طب روز در سال 1381 تاسیس و به شماره 192922 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید. طی سال های 1381 تا 1383 این شرکت به ارائه مشاوره های تخصصی فنی و بازرگانی به برخی تولید کنندگان و واردکنندگان دارو و افزودنی های خوراک دام و طیور پرداخت. از سال 1384 به فعالیت در دو بخش اصلی 1- خدمات مشاوره بهداشت و بهره وری برای فارمهای مرغداری و دامداری و 2- واردات افزودنیها، مواد و ترکیبات نو برای مصرف در فارمها و کارخانجات مرتبط اقدام شد . شعار شرکت مشاوران دامین طب روز از آغاز « افزایش بهداشت و بهره وری » در صنایع دام و طیور ، غذایی و شیر بوده است .


فعالیتهای شرکت مشاوران دامین طب روز

بخش مشاوره: از سال 1381 مشاوره و اجرای پروژه های پخش و فروش محصولات دامپزشکی با بررسی ابعاد بازار کشور و با توجه به کلیه عوامل موثر در آن، آغاز شد.

بخش واردات: از سال 1383، ورود داروهای نوین، افزودنی ها، مواد و ترکیبات نو جهت مصرف در بخش دام، طیور، صنایع شیر و مواد غذایی امکانپنذیر شد . در حال حاضر این شرکت نمایندگی انحصاری شرکتهای INTRACARE، LACTALIS، DSM،DESERT KING،ZEHENTMAYAER ، MANGHEBATI را دارا میباشد.

بخش آموزشی: شرکت مشاوران دامین طب روز، در خصوص ارتقای سطح علمی فعالان در صنعت دام و طیور نیز فعالیت داشته است. برگزاری کارگاههای آموزشی، جلسات آموزشی و دوره های عملی از جمله فعالیتهای این شرکت در گذشته بوده است که اکنون نیز بصورت سامانمند و مدرن پیگیری میشود. در این راستا نشریه بین المللی تجارت و دامپروری، با قالب ترویجی و آموزشی در سال 1383 به ثبت رسیده و منتشر و توزیع می شود.

نیروی انسانی : دفتر مرکزی شرکت مشاوران دامین طب روز، با تفکیک تخصصی بخشهای مختلف و به کارگیری نیروهای آموزش دیده ، کارآمد و توانمند، و بهره گیری از راهنمایی و همکاری استادان و پیشکسوتان علوم دامپزشکی و دامپروری به ساختار سازی اصولی در راستای رسیدن به اهداف شرکت پرداخته است. اکنون این کارشناسان ، در بخشهای فروش، علمی و فنی، بازاریابی و توسعه، امورمالی و بازرگانی بین الملل فعال می باشند .
صفحه اصلی - معرفی شرکت - مدیران - محصولات - شبکه فروش - نشریه تجارت و دامپروری - اخبار - سایتهای مرتبط - نظرخواهی - تماس با ما - عضویت - ورود اعضاء
بهداشت آب و سیستم آبخوری - بایو سکیوریتی(ایمنی زیستی) - استرس های محیطی و گرمایی - بهبود عملکرد دستگاه گوارش - تقویت ایمنی عمومی و اختصاصی - بیماری های ویروسی - روزهای آغازین پرورش - بهبود عملکرد دستگاه تنفس - اسیدهای آلی - سلنیوم - روی - اخبار اقتصاد دامپروری در جهان و ایران - مزارع مرغ مادر - استخوان ها و پوسته تخم مرغ - گالری
کلیه حقوق وب سایت، برای شرکت مشاوران دامین طب روز محفوظ می باشد. استفاده از مطالب وب سایت، پیگرد قانونی دارد
طراح: روزبهان یوسفی